Pohľad do predošlých selekcií

Vyberáme pre vás len chutné, kvalitné a ťažko zohnateľné vína. Pozrite si ich popis a hodnotenia od svetových magazínov a medzinárodných expertov v našom článku.

Garancie pre našich členov

Bez viazanosti

Bez viazanosti

V prípade nespokojnosti si viete členstvo jednoducho zrušiť alebo pozastaviť. Všetko bez poplatkov, bez okolkov.

Záruka vrátenia peňazí

Záruka vrátenia peňazí

Selekcie vín majú na starosti profesionálni someliéri a za ich kvalitou si stojíme. Ak budete napriek tomu so selekciou nespokojní, vína môžete jednoducho reklamovať.

Dovoz zdarma

Dovoz zdarma

Wine Door Club box vám donesie partnerská kuriérska spoločnosť priamo k dverám a úplne zdarma.

Prihláste sa, kým sa dá

Každý mesiac otvárame na určitú dobu, len obmedzený počet nových miest
Days
Hours
Minutes
Seconds

STAŤ SA ČLENOM

Často kladené otázky

Aká je výška členstva a aké sú možnosti platby?

Členstvo má jednotnú cenu 59 € s DPH. Za vína je možné platiť len cez našu platobnú bránu na webe. Máte možnosť platiť jednorázovo alebo si nastaviť automatické obnovovanie platieb.

Koľko členstiev si môžem kúpiť na svoj účet?

Členstvo je viazané vždy na jeden vytvorený profil, čo znamená že si naň môžeš zakúpiť len jedno členstvo.

Ako často si musím platiť členstvo?

Platba členstva prebieha v závislosti od frekvencie dodania vín, ktorú si si zvolil. Momentálne ponúkame dovoz vín v troch rôznych variantách a to raz mesačne, každý druhý alebo každý tretí mesiac. Členstvo platíš vždy v mesiaci, v ktorom ti má byť doručený tvoj Wine Door Club vínny box.

V praxi to teda znamená, že ak si si zvolil dovoz vín napríklad každý druhý mesiac, raz za dva mesiace obdržíš balík Wine Door Club, za ktorý zaplatíš jednorazovo 59 € a to v tom mesiaci, v ktorom ti bude balík doručený.

Je členstvo podmienené viazanosťou? Ako sa dá zrušiť?

Naše členstvo je bez viazanosti. K ničomu sa dopredu nezaväzuješ a pokiaľ členstvo už nebudeš chcieť, tak si ho jednoducho deaktivuješ priamo vo svojom profile na našom webe. Prihlás sa, choď do detailu svojho účtu a v časti Moje členstvo klikni na ZRUŠIŤ (tento povel nájdeš v riadku Akcie). Jediná podmienka je, aby si si ho deaktivoval v dostatočnom predstihu, približne jeden týždeň pred odoslaním objednávok v danom mesiaci.

Koľko dní trvá donáška? Kedy môžem čakať môj balík?

Balíky Wine Door Club odosielame vždy 20-teho v danom mesiaci. Svoj balík tak môžeš očakávať v priebehu siedmich dní od tohto dátumu.

Aká je cena dopravy a čo ak sa počas nej víno poškodí?

U nás je doprava vín kuriérom vždy ZDARMA a všetky naše balíčky sú poistené v rozsahu, aký ponúka náš zazmluvnený prepravca. Znamená to teda, že ak ti príde rozbité víno, pošleme ti nové.

Kde sa dozviem viac o vínach, ktoré mi prišli?

S každým boxom od nás obdržíš aj kartičku s informáciami o vínach. Vína sú síce komplikované, ale extrémne zaujímavé a našim cieľom je ti tento svet čo najviac priblížiť.

Môže si členstvo objednať aj firma?

Áno, naše členstvo je vhodné aj pre firmy. Dobré vínko určite poteší všetkých zákazníkov i klientov. Pokiaľ však niekomu chceš poslať vínka jednorazovo, odporúčame využiť našu službu Darček.

Aký je rozdiel medzi členstvom a darčekom?

Členstvo je vhodné pre kohokoľvek, kto chce pravidelne objavovať nové vína, ktoré sa i napriek svojej vysokej kvalite pohybujú v priaznivých cenových reláciách. Darček je vhodný ako pozornosť a preto doň vyberáme tie najlepšie vína z našich top kolekcií. A samozrejme rozdiel je aj v cene, členstvo stojí 59 € a darček 109 €, čomu zodpovedá špecifickosť a exkluzivita vyberaných vín.

Môžem si vybrať víno, ktoré mi pošlete?

Nie, jedným z hlavných princípov filozofie Wine Door Club je objavovanie nepoznaného. S nami máš istotu, že ti na základe výberu profesionálneho someliéra pošleme vždy inú selekciu vín, ktoré si ty už len bez starosti vychutnáš. Ak by si však predsa len chcel, skús nám napísať na hello@winedoorclub.com a možno vymyslíme aj špeciálnu dodávku vybraných vín len pre teba. 

V akých prípadoch je možná reklamácia?

Pokiaľ sú vína poškodené alebo rozbité, tak ti samozrejme pošleme nové. V prípade, že ti zaslaná selekcia vín nebude na prvý pohľad z nejakých dôvodov vyhovovať, čo dúfame, že sa nestane, neotvorené vína je možné reklamovať. Môžeš sa však spoľahnúť na to, že vína, ktoré ti doručíme, máme otestované a sú vybrané s najlepším svedomím nášho hlavného someliéra.