vínne predplatné WDC

Ochutnali sme 5130 vín, aby sme vám mohli priniesť to najlepšie

Poznáte ten pocit, keď sa v kamennom či online obchode s vínom zúfalo snažíte v množstve rozdielnych etikiet a fliaš zorientovať? Vybrať favorita, ktorý splní vaše očakávania môže byť zložité, no my vo Wine Door Club veríme, že to ide aj inak a cesta k dobrému vínu by mala byť jednoduchá a bez kompromisov. Nezáleží na tom, či ste začiatočník alebo ostrieľaný milovník vína. Naše vínne predplatné spája všetkých, ktorí namiesto stereotypu uprednostňujú neustále objavovanie nového.

Kvalitné víno nemusí byť drahé, treba si len vedieť vybrať

Jednou z hlavných priorít Wine Door Club, je prinášať našim členom zaujímavé vínka, ku ktorým by sa sami nedostali. Vyberáme pre vás svetové vína, oceňované na medzinárodných súťažiach, umiestnené v Michelinských reštauráciách, ale aj tie menej známe, ktoré však svojou kvalitou môžu šampiónom s medailou konkurovať. Za ich výber je zodpovedný náš profesionálny someliér, ktorý viac ako na cenu, prizerá na rad iných faktorov, akými sú odroda, krajina pôvodu, kvalita, sympatie, etiketa či príbeh. O kvalite vína totiž viac než cena či luxusný obal, hovorí jeho jedinečný príbeh, ktorí môžu naši členovia prostredníctvom svojich vínnych boxov sami spoznávať.

Degustovať ste s nami mohli aj tieto výberové vína…

Čo donáška, to chutné prekvapenie od someliéra

Členstvo vo Wine Door Club je bez viazanosti a dostupné pre každého, kto má chuť objavovať a rád sa nechá prekvapiť novými chuťami. Okrem toho, že vám nikdy nepošleme to isté víno, poskytujeme servis, ktorý inde na Slovensku nenájdete: 

  • možnosť voľby štyroch rôznych typov selekcií
  • frekvencia zasielania na mieru 
  • doprava kuriérom zdarma
  • someliérom garantovaná kvalita
  • informácie o pôvode, párovaní a charakteristika vín
  • prístup do súkromného eshopu Pivnička

Pýtate sa kde je háčik a koľko to vlastne bude stáť? Nemusíte mať obavy, úvodný balík Wine Door Club si môžete dopriať s 10 eur zvýhodnením, teda za 39 eur za prvú selekciu a každú ďalšiu máte za 49 eur. Za skúšku to stojí, čo poviete? Pre tých rozhodnejších, je tu naše ročné členstvo, s ktorým máte možnosť ušetriť až 60 eur. Zakúpiť si ho môžete v závislosti od frekvencie dodávania vín už od 186 eur. 

Ak sa vám takýto koncept páči a radi by ste ním prekvapili niekoho blízkeho, v ponuke máme aj naše darčekové vínne predplatné. Cena za darčekovú kartu s predplatným na jeden rok a personalizovaným odkazom od vás, je rovnako ako pri ročnom členstve už od 186 eur. 

Slováci si vedia vychutnať dobré víno

Zatiaľ čo v zahraničí nie je predplatné vína novinkou, u nás ide o jedinečný model, ktorý sa však rýchlo adaptoval. Po spustení služby v máji 2020 sme sa takmer ihneď presvedčili, že aj na Slovensku si vieme kvalitné veci vychutnať a doposiaľ sme našim členom zaslali už takmer 2000 vín. Pretože spoločne radi podporujeme domácich vinárov, každá selekcia obsahuje vždy jedno slovenské víno. 

členovia WDC

Čo služba našim zákazníkom prináša a prečo si ju zamilovali nám prezradili sami. “Vína sú veľmi kvalitné a netradičné. Nenájdete ich hocikde a ešte navyše budete mať pocit, že dostávate darček.“ priblížila svoju skúsenosť s predplatným Laura. Martin si zas pochvaľuje “Vynikajúci servis a starostlivosť o zákazníka!”. Tvoríme klub, ktorý si zakladá na osobnom prístupe k našim členom a ich požiadavkách, preto nas takéto reakcie vždy potešia. O tom, že do vínnych boxov vyberáme jedinečné kúsky hovorí aj Veronika: “Ideálna služba pre milovníkov vína, ktorí ocenia hlavne vynikajúcu chuť a vôňu naozaj poctivého vínka.” Komplexný zážitok zo služby opísala aj naša ďalšia spokojná zákazníčka Barbora: “Vynikajúci a originálny nápad pre každého milovníka vína, či už chcete potešiť niekoho blízkeho alebo seba samého. Víno je krásne zabalené, príde Vám kuriérom až ku dverám a chutí výborne.” 

Ak hľadáte tip na jesenné večery ako sa zabaviť, niečo sa naučiť a v neposlednom rade stráviť kvalitný čas s priateľmi, práve ste ho našli. Pridajte sa do nášho klubu objaviteľov nových chutí. 

VIAC O VÍNNOM PREDPLATNOM

Zatvoriť

Wine Door Club

Viac ako dobré víno

Zatvoriť

Prihlásiť sa

Zatvoriť

Košík (0)

Cart is empty Váš košík je prázdny.

Wine Door Club

Viac ako dobré víno